PWC-03AFFM-TL7A10
Amphenol LTW
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona PWC-03AFFM-TL7A10 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona PWC-03AFFM-TL7A10 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | PWC-03AFFM-TL7A10 |
|---|---|
| Kaihanga | Amphenol LTW |
| Whakaahuatanga | POWER 20A |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 10 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $19.387 | |||||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
Product parameter
| Tau Wae | PWC-03AFFM-TL7A10 |
|---|---|
| Kaihanga | Amphenol LTW |
| Whakaahuatanga | POWER 20A |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 1861 pcs |
| Kāwai | Ko nga Kaahera Karauna |
| Whakamahi | Industrial Environments - IP67 |
| Te whakangungu | Unshielded |
| Raupapa | - |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Te roa | 32.8' (10.00m) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Cable Assembly 32.8' (10.00m) |
| Tae | Black |
| Momo Tae | Round |
| Hononga Tuarua | Wire Leads |
| Ko te Hononga Tuatahi o te Hononga | All |
| Te Hononga Tuatahi o te Hononga | 3 |
| Hononga Tuatahi | Female |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Amphenol LTW. Kei a matou nga 1861 nga Amphenol LTW PWC-03AFFM-TL7A10 kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
PWC-03AFMM-LL7A05 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
POWER 20A - I roto i te Stock:
2950
- Wahanga #:
PWC-03AFFM-TL7B05 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
POWER 20A - I roto i te Stock:
2057
- Wahanga #:
PWC-03AFFM-TL7B10 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
POWER 20A - I roto i te Stock:
1234
- Wahanga #:
PWC-03AFFM-TL7A02 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
POWER 20A - I roto i te Stock:
5952
- Wahanga #:
PWC-03AFMM-LL7A01 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
POWER 20A - I roto i te Stock:
5598
- Wahanga #:
PWC-03AFMM-LL7A02 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
POWER 20A - I roto i te Stock:
5129
- Wahanga #:
PWC-03AFFM-LL7E02 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
POWER 20A - I roto i te Stock:
2922
- Wahanga #:
PWC-03AFFM-LL7D05 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
POWER 20A - I roto i te Stock:
2477
- Wahanga #:
PWC-03AFFM-TL7B02 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
POWER 20A - I roto i te Stock:
4476
- Wahanga #:
PWC-03AFMM-LL7B02 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
POWER 20A - I roto i te Stock:
4089
- Wahanga #:
PWC-03AFFM-TL7B01 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
POWER 20A - I roto i te Stock:
4710
- Wahanga #:
PWC-03AFFM-LL7D10 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
POWER 20A - I roto i te Stock:
1446
- Wahanga #:
PWC-03AFMM-LL7A10 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
POWER 20A - I roto i te Stock:
1705
- Wahanga #:
PWC-03AFFM-LL7D02 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
POWER 20A - I roto i te Stock:
4033
- Wahanga #:
PWC-03AFFM-TL7A01 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
POWER 20A - I roto i te Stock:
6034
- Wahanga #:
PWC-03AFFM-LL7E01 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
POWER 20A - I roto i te Stock:
4939
- Wahanga #:
PWC-03AFFM-LL7E10 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
POWER 20A - I roto i te Stock:
916
- Wahanga #:
PWC-03AFFM-LL7E05 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
POWER 20A - I roto i te Stock:
1558
- Wahanga #:
PWC-03AFMM-LL7B01 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
POWER 20A - I roto i te Stock:
4649
- Wahanga #:
PWC-03AFFM-TL7A05 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
POWER 20A - I roto i te Stock:
3280

