MSDP-04BMMM-SR8D01
Amphenol LTW
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona MSDP-04BMMM-SR8D01 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona MSDP-04BMMM-SR8D01 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | MSDP-04BMMM-SR8D01 |
|---|---|
| Kaihanga | Amphenol LTW |
| Whakaahuatanga | M12 CABLE CONN |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 10 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $2.569 | |||||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
Product parameter
| Tau Wae | MSDP-04BMMM-SR8D01 |
|---|---|
| Kaihanga | Amphenol LTW |
| Whakaahuatanga | M12 CABLE CONN |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 14820 pcs |
| Kāwai | Ko nga Kaahera Karauna |
| Whakamahi | Industrial Environments - IP68, IP69K |
| Te whakangungu | Unshielded |
| Raupapa | M |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Te roa | 3.28' (1.00m) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Cable Assembly 3.28' (1.00m) |
| Tae | Black |
| Momo Tae | Round |
| Hononga Tuarua | Wire Leads |
| Ko te Hononga Tuatahi o te Hononga | 4 |
| Te Hononga Tuatahi o te Hononga | 5 |
| Hononga Tuatahi | M12 Male, Right Angle |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Amphenol LTW. Kei a matou nga 14820 nga Amphenol LTW MSDP-04BMMM-SR8D01 kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
MSDP-04BMMM-SR8B01 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
M12 CABLE CONN - I roto i te Stock:
12241
- Wahanga #:
MSDP-04PMMR-SF8003 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
M12 CONN. RA PLASTIC DCODE - I roto i te Stock:
12803
- Wahanga #:
MSDP-04BMMM-SL8B01 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
M12 CABLE CONN - I roto i te Stock:
12257
- Wahanga #:
MSDP-04BMMB-SR7001 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
M12 CONN SCREW IN 90 - I roto i te Stock:
10938
- Wahanga #:
MSDS-04BMMB-SR7001 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
M12 CONN SCREW IN 90 - I roto i te Stock:
6640
- Wahanga #:
MSDS-04BFFB-SR7001 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
M12 CONN SCREW IN 90 - I roto i te Stock:
7628
- Wahanga #:
MSDP-04BMMM-SR8A01 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
M12 CABLE CONN - I roto i te Stock:
14490
- Wahanga #:
MSDP-04BFFM-SR8D01 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
M12 CABLE CONN - I roto i te Stock:
14058
- Wahanga #:
MSDP-04BFFM-SR8B01 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
M12 CABLE CONN - I roto i te Stock:
12784
- Wahanga #:
MSDS-04PFFP-SF8001 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
M12 PANEL PCB CONN - I roto i te Stock:
14349
- Wahanga #:
MSDS-04BFFB-SL7001 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
M12 CONN SCREW IN 180 - I roto i te Stock:
7085
- Wahanga #:
MSDS-04PFFP-SF8002 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
M12 PANEL PCB CONN - I roto i te Stock:
14612
- Wahanga #:
MSDP-04BMMM-SL8D01 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
M12 CABLE CONN - I roto i te Stock:
12280
- Wahanga #:
MSDS-04BMMB-SL7001 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
M12 CONN SCREW IN 180 - I roto i te Stock:
8458
- Wahanga #:
MSDS-04PFFR-SF7003 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
M12 RA DCODE MATED IP SHIELDED - I roto i te Stock:
10522
- Wahanga #:
MSDP-04BFFM-SR8A01 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
M12 CABLE CONN - I roto i te Stock:
13867
- Wahanga #:
MSDP-04PFFR-SF8002 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
M12 CONN. RA PLASTIC DCODE - I roto i te Stock:
10363
- Wahanga #:
MSDP-04BMMB-SL7001 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
M12 CONN SCREW IN 180 - I roto i te Stock:
11113
- Wahanga #:
MSDS-04PFFT-EE8001 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
CONN INSERT FMALE 4PS GOLD SOLDR - I roto i te Stock:
18241
- Wahanga #:
MSDP-04BMMM-SL8A01 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
M12 CABLE CONN - I roto i te Stock:
13681

