MSAP-10BFFM-SR8D01
Amphenol LTW
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona MSAP-10BFFM-SR8D01 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona MSAP-10BFFM-SR8D01 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | MSAP-10BFFM-SR8D01 |
|---|---|
| Kaihanga | Amphenol LTW |
| Whakaahuatanga | M12 CABLE CONN |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 10 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $4.982 | |||||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
Product parameter
| Tau Wae | MSAP-10BFFM-SR8D01 |
|---|---|
| Kaihanga | Amphenol LTW |
| Whakaahuatanga | M12 CABLE CONN |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 6622 pcs |
| Kāwai | Ko nga Kaahera Karauna |
| Whakamahi | Industrial Environments - IP68, IP69K |
| Te whakangungu | Unshielded |
| Raupapa | M |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Te roa | 3.28' (1.00m) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Cable Assembly 3.28' (1.00m) |
| Tae | Black |
| Momo Tae | Round |
| Hononga Tuarua | Wire Leads |
| Ko te Hononga Tuatahi o te Hononga | 10 |
| Te Hononga Tuatahi o te Hononga | 12 |
| Hononga Tuatahi | M12 Female, Right Angle |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Amphenol LTW. Kei a matou nga 6622 nga Amphenol LTW MSAP-10BFFM-SR8D01 kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
MSAP-10BMMM-SL8B01 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
M12 CABLE CONN - I roto i te Stock:
7785
- Wahanga #:
MSAP-10BMMM-SL8D01 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
M12 CABLE CONN - I roto i te Stock:
7796
- Wahanga #:
MSAP-10BMMA-SL7001 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
M12 ASSY CONN - I roto i te Stock:
9617
- Wahanga #:
MSAP-10BMMM-SL8A01 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
M12 CABLE CONN - I roto i te Stock:
8568
- Wahanga #:
MSAP-10BFFA-SR7001 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
M12 ASSY CONN - I roto i te Stock:
9535
- Wahanga #:
MSAP-08PFFS-SF8002 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
CONN PLUG FMALE 8POS SOLDER CUP - I roto i te Stock:
12544
- Wahanga #:
MSAP-10BFFA-SL7001 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
M12 ASSY CONN - I roto i te Stock:
8088
- Wahanga #:
MSAP-10BMMM-SR8D01 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
M12 CABLE CONN - I roto i te Stock:
7882
- Wahanga #:
MSAP-08BMMM-SR8B01 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
M12 CABLE CONN - I roto i te Stock:
9501
- Wahanga #:
MSAP-12BFFA-SR7001 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
M12 ASSY CONN - I roto i te Stock:
9362
- Wahanga #:
MSAP-10BMMA-SR7001 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
M12 ASSY CONN - I roto i te Stock:
10971
- Wahanga #:
MSAP-10BMMM-SR8A01 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
M12 CABLE CONN - I roto i te Stock:
9335
- Wahanga #:
MSAP-10BFFM-SL8A01 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
M12 CABLE CONN - I roto i te Stock:
8087
- Wahanga #:
MSAP-08BMMM-SR8D01 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
M12 CABLE CONN - I roto i te Stock:
8567
- Wahanga #:
MSAP-12BFFA-SL7001 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
M12 ASSY CONN - I roto i te Stock:
8168
- Wahanga #:
MSAP-10BMMM-SR8B01 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
M12 CABLE CONN - I roto i te Stock:
7046
- Wahanga #:
MSAP-10BFFM-SL8D01 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
M12 CABLE CONN - I roto i te Stock:
7862
- Wahanga #:
MSAP-10BFFM-SR8A01 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
M12 CABLE CONN - I roto i te Stock:
7771
- Wahanga #:
MSAP-08PFFP-SF8002 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
M12 CONN PCB - I roto i te Stock:
12524
- Wahanga #:
MSAP-10BFFM-SL8B01 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
M12 CABLE CONN - I roto i te Stock:
7280

