PR05KR115 YL358
Alpha Wire
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona PR05KR115 YL358 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona PR05KR115 YL358 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | PR05KR115 YL358 |
|---|---|
| Kaihanga | Alpha Wire |
| Whakaahuatanga | MINIM INTTHR/MINIF STR 16AWG 5P |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $30.797 | $23.954 | $20.532 | $19.163 | $18.205 | |
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | PR05KR115 YL358 |
|---|---|
| Kaihanga | Alpha Wire |
| Whakaahuatanga | MINIM INTTHR/MINIF STR 16AWG 5P |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 2061 pcs |
| Pepa Raraunga | Alpha Connect BrochurePR05KR115 Datasheet |
| Hua Hua | PR05KR115 YL358.jpg |
| Kāwai | Ko nga Kaahera Karauna |
| Whakamahi | Industrial Environments - IP67 |
| Te whakangungu | - |
| Raupapa | - |
| Ētahi Ingoa | PR05KR115 YL358-ND PR05KR115YL358 |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Te roa | 16.40' (5.00m) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Cable Assembly Circular 05 pos Female to Male 16.40' (5.00m) |
| Tae | Yellow |
| Momo Tae | Round |
| Ko te Hononga Tuarua o nga Tauranga Kua Whakamahia | All |
| Te Hononga Tuarua o nga Tauranga | 5 |
| Hononga Tuarua | 7/8" Male |
| Ko te Hononga Tuatahi o te Hononga | All |
| Te Hononga Tuatahi o te Hononga | 5 |
| Hononga Tuatahi | 7/8" Female |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Alpha Wire. Kei a matou nga 2061 nga Alpha Wire PR05KR115 YL358 kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
PR05KW115 YL358 - Kaihanga:
Alpha Wire - Whakaahuatanga:
MINIM INTHR/MINIF 90DEG 16AWG 4P - I roto i te Stock:
1835
- Wahanga #:
PR04KW114 YL401 - Kaihanga:
Alpha Wire - Whakaahuatanga:
MINIM INTHR/MINIF 90DEG 16AWG 4P - I roto i te Stock:
513
- Wahanga #:
PR05KW115 YL357 - Kaihanga:
Alpha Wire - Whakaahuatanga:
MINIM INTHR/MINIF 90DEG 16AWG 4P - I roto i te Stock:
1259
- Wahanga #:
PR04KW114 YL400 - Kaihanga:
Alpha Wire - Whakaahuatanga:
MINIM INTHR/MINIF 90DEG 16AWG 4P - I roto i te Stock:
579
- Wahanga #:
PR04KW114 YL357 - Kaihanga:
Alpha Wire - Whakaahuatanga:
MINIM INTHR/MINIF 90DEG 16AWG 4P - I roto i te Stock:
1552
- Wahanga #:
PR04KW114 YL358 - Kaihanga:
Alpha Wire - Whakaahuatanga:
MINIM INTHR/MINIF 90DEG 16AWG 4P - I roto i te Stock:
2328
- Wahanga #:
PR05KW115 YL355 - Kaihanga:
Alpha Wire - Whakaahuatanga:
MINIM INTHR/MINIF 90DEG 16AWG 4P - I roto i te Stock:
1798
- Wahanga #:
PR05KR115 YL359 - Kaihanga:
Alpha Wire - Whakaahuatanga:
MINIM INTTHR/MINIF STR 16AWG 5P - I roto i te Stock:
1537
- Wahanga #:
PR05KR115 YL401 - Kaihanga:
Alpha Wire - Whakaahuatanga:
MINIM INTTHR/MINIF STR 16AWG 5P - I roto i te Stock:
446
- Wahanga #:
PR05KW115 YL400 - Kaihanga:
Alpha Wire - Whakaahuatanga:
MINIM INTHR/MINIF 90DEG 16AWG 4P - I roto i te Stock:
660
- Wahanga #:
PR05KW115 YL401 - Kaihanga:
Alpha Wire - Whakaahuatanga:
MINIM INTHR/MINIF 90DEG 16AWG 4P - I roto i te Stock:
418
- Wahanga #:
PR04KW114 YL355 - Kaihanga:
Alpha Wire - Whakaahuatanga:
MINIM INTHR/MINIF 90DEG 16AWG 4P - I roto i te Stock:
1892
- Wahanga #:
PR04KW114 YL356 - Kaihanga:
Alpha Wire - Whakaahuatanga:
MINIM INTHR/MINIF 90DEG 16AWG 4P - I roto i te Stock:
3421
- Wahanga #:
PR05KW115 YL356 - Kaihanga:
Alpha Wire - Whakaahuatanga:
MINIM INTHR/MINIF 90DEG 16AWG 4P - I roto i te Stock:
2380
- Wahanga #:
PR05KR115 YL356 - Kaihanga:
Alpha Wire - Whakaahuatanga:
MINIM INTTHR/MINIF STR 16AWG 5P - I roto i te Stock:
2943
- Wahanga #:
PR04KW114 YL359 - Kaihanga:
Alpha Wire - Whakaahuatanga:
MINIM INTHR/MINIF 90DEG 16AWG 4P - I roto i te Stock:
821
- Wahanga #:
PR05KR115 YL355 - Kaihanga:
Alpha Wire - Whakaahuatanga:
MINIM INTTHR/MINIF STR 16AWG 5P - I roto i te Stock:
2351
- Wahanga #:
PR05KR115 YL357 - Kaihanga:
Alpha Wire - Whakaahuatanga:
MINIM INTTHR/MINIF STR 16AWG 5P - I roto i te Stock:
1433
- Wahanga #:
PR05KW115 YL359 - Kaihanga:
Alpha Wire - Whakaahuatanga:
MINIM INTHR/MINIF 90DEG 16AWG 4P - I roto i te Stock:
844
- Wahanga #:
PR05KR115 YL400 - Kaihanga:
Alpha Wire - Whakaahuatanga:
MINIM INTTHR/MINIF STR 16AWG 5P - I roto i te Stock:
518
