PR03KW113 YL356
Alpha Wire
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona PR03KW113 YL356 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona PR03KW113 YL356 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | PR03KW113 YL356 |
|---|---|
| Kaihanga | Alpha Wire |
| Whakaahuatanga | M8F STR TO CUT 3POL |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $13.768 | $10.709 | $9.179 | $8.567 | $8.139 | |
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | PR03KW113 YL356 |
|---|---|
| Kaihanga | Alpha Wire |
| Whakaahuatanga | M8F STR TO CUT 3POL |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 4831 pcs |
| Pepa Raraunga | Alpha Connect BrochurePR03KW113 Datasheet |
| Hua Hua | PR03KW113 YL356.jpg |
| Kāwai | Ko nga Kaahera Karauna |
| Whakamahi | Industrial Environments - IP67 |
| Te whakangungu | - |
| Raupapa | - |
| Ētahi Ingoa | PR03KW113 YL356-ND PR03KW113YL356 |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Te roa | 3.28' (1.00m) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Cable Assembly Circular 03 pos Female, Right Angle to Male 3.28' (1.00m) |
| Tae | Yellow |
| Momo Tae | Round |
| Ko te Hononga Tuarua o nga Tauranga Kua Whakamahia | All |
| Te Hononga Tuarua o nga Tauranga | 3 |
| Hononga Tuarua | 7/8" Male |
| Ko te Hononga Tuatahi o te Hononga | All |
| Te Hononga Tuatahi o te Hononga | 3 |
| Hononga Tuatahi | 7/8" Female, Right Angle |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Alpha Wire. Kei a matou nga 4831 nga Alpha Wire PR03KW113 YL356 kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
PR04KR114 YL357 - Kaihanga:
Alpha Wire - Whakaahuatanga:
MINIM INTTHR/MINIF STR 16AWG 4P - I roto i te Stock:
1544
- Wahanga #:
PR04KR114 YL359 - Kaihanga:
Alpha Wire - Whakaahuatanga:
MINIM INTTHR/MINIF STR 16AWG 4P - I roto i te Stock:
1171
- Wahanga #:
PR036A480T012FP - Kaihanga:
Vicor - Whakaahuatanga:
DC DC CONVERTER 26-55V 138W - I roto i te Stock:
4950
- Wahanga #:
PR03KW113 YL401 - Kaihanga:
Alpha Wire - Whakaahuatanga:
MINIM INTTHR TO MINIF 90DEG 16AW - I roto i te Stock:
735
- Wahanga #:
PR03KR113 YL355 - Kaihanga:
Alpha Wire - Whakaahuatanga:
MINIM INTTHR/MINIF STR 16AWG 8P - I roto i te Stock:
2262
- Wahanga #:
PR03KR113 YL357 - Kaihanga:
Alpha Wire - Whakaahuatanga:
MINIM INTTHR/MINIF STR 16AWG 8P - I roto i te Stock:
2251
- Wahanga #:
PR03KW113 YL357 - Kaihanga:
Alpha Wire - Whakaahuatanga:
MINIM INTTHR TO MINIF 90DEG 16AW - I roto i te Stock:
2105
- Wahanga #:
PR04KR114 YL356 - Kaihanga:
Alpha Wire - Whakaahuatanga:
MINIM INTTHR/MINIF STR 16AWG 4P - I roto i te Stock:
4147
- Wahanga #:
PR03KR113 YL400 - Kaihanga:
Alpha Wire - Whakaahuatanga:
MINIM INTTHR/MINIF STR 16AWG 8P - I roto i te Stock:
902
- Wahanga #:
PR03KW113 YL355 - Kaihanga:
Alpha Wire - Whakaahuatanga:
MINIM INTTHR TO MINIF 90DEG 16AW - I roto i te Stock:
2737
- Wahanga #:
PR03KR113 YL358 - Kaihanga:
Alpha Wire - Whakaahuatanga:
MINIM INTTHR/MINIF STR 16AWG 8P - I roto i te Stock:
3390
- Wahanga #:
PR03KW113 YL358 - Kaihanga:
Alpha Wire - Whakaahuatanga:
M8F STR TO M8M STR 3POL - I roto i te Stock:
3461
- Wahanga #:
PR03KR113 YL356 - Kaihanga:
Alpha Wire - Whakaahuatanga:
MINIM INTTHR/MINIF STR 16AWG 8P - I roto i te Stock:
4833
- Wahanga #:
PR0300113 YL401 - Kaihanga:
Alpha Wire - Whakaahuatanga:
MINIM INTTHR TO CUT 16AWG 03POL - I roto i te Stock:
1127
- Wahanga #:
PR03KR113 YL359 - Kaihanga:
Alpha Wire - Whakaahuatanga:
MINIM INTTHR/MINIF STR 16AWG 8P - I roto i te Stock:
1984
- Wahanga #:
PR04KR114 YL355 - Kaihanga:
Alpha Wire - Whakaahuatanga:
MINIM INTTHR/MINIF STR 16AWG 4P - I roto i te Stock:
2328
- Wahanga #:
PR03KR113 YL401 - Kaihanga:
Alpha Wire - Whakaahuatanga:
MINIM INTTHR/MINIF STR 16AWG 8P - I roto i te Stock:
757
- Wahanga #:
PR03KW113 YL400 - Kaihanga:
Alpha Wire - Whakaahuatanga:
MINIM INTTHR TO MINIF 90DEG 16AW - I roto i te Stock:
1113
- Wahanga #:
PR04KR114 YL358 - Kaihanga:
Alpha Wire - Whakaahuatanga:
MINIM INTTHR/MINIF STR 16AWG 4P - I roto i te Stock:
2672
- Wahanga #:
PR03KW113 YL359 - Kaihanga:
Alpha Wire - Whakaahuatanga:
MINIM INTTHR TO MINIF 90DEG 16AW - I roto i te Stock:
1494
