LR04KR114 YL400
Alpha Wire
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona LR04KR114 YL400 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona LR04KR114 YL400 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | LR04KR114 YL400 |
|---|---|
| Kaihanga | Alpha Wire |
| Whakaahuatanga | MINIM STR TO MINIF STR 16AWG 04P |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $51.571 | |||||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | LR04KR114 YL400 |
|---|---|
| Kaihanga | Alpha Wire |
| Whakaahuatanga | MINIM STR TO MINIF STR 16AWG 04P |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 714 pcs |
| Pepa Raraunga | LR04KR114 DatasheetAlpha Connect Brochure |
| Hua Hua | LR04KR114 YL400.jpg |
| Kāwai | Ko nga Kaahera Karauna |
| Whakamahi | Industrial Environments - IP67 |
| Te whakangungu | - |
| Raupapa | - |
| Ētahi Ingoa | LR04KR114 YL400-ND LR04KR114YL400 |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Te roa | 49.2' (15.00m) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Cable Assembly Circular 04 pos Female to Male 49.2' (15.00m) |
| Tae | Yellow |
| Momo Tae | Round |
| Ko te Hononga Tuarua o nga Tauranga Kua Whakamahia | All |
| Te Hononga Tuarua o nga Tauranga | 4 |
| Hononga Tuarua | 7/8" Male |
| Ko te Hononga Tuatahi o te Hononga | All |
| Te Hononga Tuatahi o te Hononga | 4 |
| Hononga Tuatahi | 7/8" Female |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Alpha Wire. Kei a matou nga 714 nga Alpha Wire LR04KR114 YL400 kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
LR04KR108 YL401 - Kaihanga:
Alpha Wire - Whakaahuatanga:
MINIM STR TO MINIF STR 18AWG 04P - I roto i te Stock:
468
- Wahanga #:
LR04KW108 YL359 - Kaihanga:
Alpha Wire - Whakaahuatanga:
MINIM STR TO MINIF 90DEG 18AWG 0 - I roto i te Stock:
631
- Wahanga #:
LR04KW114 YL355 - Kaihanga:
Alpha Wire - Whakaahuatanga:
MINIM STR TO MINIF 90DEG 16AWG 0 - I roto i te Stock:
1420
- Wahanga #:
LR04KR108 YL358 - Kaihanga:
Alpha Wire - Whakaahuatanga:
MINIM INTTHR TO MINIF STR 16AL - I roto i te Stock:
2241
- Wahanga #:
LR04KW108 YL400 - Kaihanga:
Alpha Wire - Whakaahuatanga:
MINIM STR TO MINIF 90DEG 18AWG 0 - I roto i te Stock:
512
- Wahanga #:
LR04KW108 YL355 - Kaihanga:
Alpha Wire - Whakaahuatanga:
MINIM STR TO MINIF 90DEG 18AWG 0 - I roto i te Stock:
1475
- Wahanga #:
LR04KR108 YL400 - Kaihanga:
Alpha Wire - Whakaahuatanga:
MINIM STR TO MINIF STR 18AWG 04P - I roto i te Stock:
772
- Wahanga #:
LR04KR108 YL359 - Kaihanga:
Alpha Wire - Whakaahuatanga:
MINIM STR TO MINIF STR 18AWG 04P - I roto i te Stock:
871
- Wahanga #:
LR04KR108 YL357 - Kaihanga:
Alpha Wire - Whakaahuatanga:
MINIM STR TO MINIF STR 18AWG 04P - I roto i te Stock:
1452
- Wahanga #:
LR04KW108 YL356 - Kaihanga:
Alpha Wire - Whakaahuatanga:
MINIM INTTHR TO MINIF STR 16AL - I roto i te Stock:
2806
- Wahanga #:
LR04KR114 YL357 - Kaihanga:
Alpha Wire - Whakaahuatanga:
MINIM STR TO MINIF STR 16AWG 04P - I roto i te Stock:
1711
- Wahanga #:
LR04KR114 YL358 - Kaihanga:
Alpha Wire - Whakaahuatanga:
MINIM INTTHR TO MINIF 90DEG 1L - I roto i te Stock:
2269
- Wahanga #:
LR04KW108 YL357 - Kaihanga:
Alpha Wire - Whakaahuatanga:
MINIM STR TO MINIF 90DEG 18AWG 0 - I roto i te Stock:
1276
- Wahanga #:
LR04KW114 YL356 - Kaihanga:
Alpha Wire - Whakaahuatanga:
MINIM INTTHR TO MINIF 90DEG 1L - I roto i te Stock:
3036
- Wahanga #:
LR04KW108 YL358 - Kaihanga:
Alpha Wire - Whakaahuatanga:
MINIM INTTHR TO MINIF STR 16AL - I roto i te Stock:
1789
- Wahanga #:
LR04KR114 YL401 - Kaihanga:
Alpha Wire - Whakaahuatanga:
MINIM STR TO MINIF STR 16AWG 04P - I roto i te Stock:
554
- Wahanga #:
LR04KR114 YL355 - Kaihanga:
Alpha Wire - Whakaahuatanga:
MINIM STR TO MINIF STR 16AWG 04P - I roto i te Stock:
1770
- Wahanga #:
LR04KW108 YL401 - Kaihanga:
Alpha Wire - Whakaahuatanga:
MINIM STR TO MINIF 90DEG 18AWG 0 - I roto i te Stock:
486
- Wahanga #:
LR04KR114 YL359 - Kaihanga:
Alpha Wire - Whakaahuatanga:
MINIM STR TO MINIF STR 16AWG 04P - I roto i te Stock:
1039
- Wahanga #:
LR04KR114 YL356 - Kaihanga:
Alpha Wire - Whakaahuatanga:
MINIM INTTHR TO MINIF 90DEG 1L - I roto i te Stock:
2985
