KW0300107 YL359
Alpha Wire
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona KW0300107 YL359 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona KW0300107 YL359 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | KW0300107 YL359 |
|---|---|
| Kaihanga | Alpha Wire |
| Whakaahuatanga | MINIF 90DEG TO CUT 18AWG 03POL |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $38.313 | |||||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | KW0300107 YL359 |
|---|---|
| Kaihanga | Alpha Wire |
| Whakaahuatanga | MINIF 90DEG TO CUT 18AWG 03POL |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 807 pcs |
| Pepa Raraunga | KW0300107 DatasheetAlpha Connect Brochure |
| Hua Hua | KW0300107 YL359.jpg |
| Kāwai | Ko nga Kaahera Karauna |
| Whakamahi | Industrial Environments - IP67 |
| Te whakangungu | - |
| Raupapa | - |
| Ētahi Ingoa | KW0300107 YL359-ND KW0300107YL359 |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Te roa | 32.8' (10.00m) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Cable Assembly Circular 03 pos Female to Wire Leads 32.8' (10.00m) |
| Tae | Yellow |
| Momo Tae | Round |
| Hononga Tuarua | Wire Leads |
| Ko te Hononga Tuatahi o te Hononga | All |
| Te Hononga Tuatahi o te Hononga | 3 |
| Hononga Tuatahi | 7/8" Female |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Alpha Wire. Kei a matou nga 807 nga Alpha Wire KW0300107 YL359 kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
KW0300107 YL357 - Kaihanga:
Alpha Wire - Whakaahuatanga:
MINIF 90DEG TO CUT 18AWG 03POL - I roto i te Stock:
1485
- Wahanga #:
KW015A0F41Z - Kaihanga:
GE Critical Power - Whakaahuatanga:
DC DC CONVERTER 3.3V 50W - I roto i te Stock:
5929
- Wahanga #:
KW0300113 YL359 - Kaihanga:
Alpha Wire - Whakaahuatanga:
MINIF 90DEG TO CUT 16AWG 03POL - I roto i te Stock:
1564
- Wahanga #:
KW015A0F41-SRZ - Kaihanga:
GE Critical Power - Whakaahuatanga:
DC DC CONVERTER 3.3V 50W - I roto i te Stock:
5912
- Wahanga #:
KW0300113 YL355 - Kaihanga:
Alpha Wire - Whakaahuatanga:
MINIF 90DEG TO CUT 16AWG 03POL - I roto i te Stock:
3442
- Wahanga #:
KW0300113 YL358 - Kaihanga:
Alpha Wire - Whakaahuatanga:
MINIM STR TO MINIF 90DEG 18AWL - I roto i te Stock:
3996
- Wahanga #:
KW010A0A41Z - Kaihanga:
GE Critical Power - Whakaahuatanga:
DC DC CONVERTER 5V 50W - I roto i te Stock:
4836
- Wahanga #:
KW0300113 YL357 - Kaihanga:
Alpha Wire - Whakaahuatanga:
MINIF 90DEG TO CUT 16AWG 03POL - I roto i te Stock:
2909
- Wahanga #:
KW0300107 YL355 - Kaihanga:
Alpha Wire - Whakaahuatanga:
MINIF 90DEG TO CUT 18AWG 03POL - I roto i te Stock:
2105
- Wahanga #:
KW0300107 YL401 - Kaihanga:
Alpha Wire - Whakaahuatanga:
MINIF 90DEG TO CUT 18AWG 03POL - I roto i te Stock:
536
- Wahanga #:
KW0300107 YL356 - Kaihanga:
Alpha Wire - Whakaahuatanga:
MINIM STR TO MINIF STR 16AWG L - I roto i te Stock:
3299
- Wahanga #:
KW0300113 YL401 - Kaihanga:
Alpha Wire - Whakaahuatanga:
MINIF 90DEG TO CUT 16AWG 03POL - I roto i te Stock:
961
- Wahanga #:
KW025A0P41-SRZ - Kaihanga:
GE Critical Power - Whakaahuatanga:
DC DC CONVERTER 1.2V 30W - I roto i te Stock:
5708
- Wahanga #:
KW0400108 YL355 - Kaihanga:
Alpha Wire - Whakaahuatanga:
MINIF 90DEG TO CUT 18AWG 4POL - I roto i te Stock:
2704
- Wahanga #:
KW0300113 YL356 - Kaihanga:
Alpha Wire - Whakaahuatanga:
MINIM STR TO MINIF 90DEG 18AWL - I roto i te Stock:
4850
- Wahanga #:
KW010A0A41-SRZ - Kaihanga:
GE Critical Power - Whakaahuatanga:
DC DC CONVERTER 5V 50W - I roto i te Stock:
4194
- Wahanga #:
KW0300113 YL400 - Kaihanga:
Alpha Wire - Whakaahuatanga:
MINIF 90DEG TO CUT 16AWG 03POL - I roto i te Stock:
1143
- Wahanga #:
KW025A0P41Z - Kaihanga:
GE Critical Power - Whakaahuatanga:
DC DC CONVERTER 1.2V 30W - I roto i te Stock:
4179
- Wahanga #:
KW0300107 YL358 - Kaihanga:
Alpha Wire - Whakaahuatanga:
MINIM STR TO MINIF STR 16AWG L - I roto i te Stock:
2021
- Wahanga #:
KW0300107 YL400 - Kaihanga:
Alpha Wire - Whakaahuatanga:
MINIF 90DEG TO CUT 18AWG 03POL - I roto i te Stock:
704
