1300150044
Affinity Medical Technologies - a Molex company
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 1300150044 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 1300150044 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | 1300150044 |
|---|---|
| Kaihanga | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Whakaahuatanga | CONN RCPT MALE 10POS 12" 16AWG |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 4 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $28.421 | |||||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | 1300150044 |
|---|---|
| Kaihanga | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Whakaahuatanga | CONN RCPT MALE 10POS 12" 16AWG |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 1378 pcs |
| Pepa Raraunga | 1300150044 DrawingMini-Change Receptacles (9P,10P,12P) |
| Hua Hua | 1300150044.jpg |
| Kāwai | Ko nga Kaahera Karauna |
| Whakamahi | Industrial Environments - IP67 |
| Te whakangungu | Unshielded |
| Raupapa | Brad Mini-Change 130015 |
| Ētahi Ingoa | 130015-0044 1300150044-ND 3R1006A20A120 WM4861 |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Te roa | 1.00' (304.80mm) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Cable Assembly Circular 10 pos Male to Wire Leads 1.00' (304.80mm) |
| Tae | Multiple |
| Momo Tae | Individual |
| Hononga Tuarua | Wire Leads |
| Ko te Hononga Tuatahi o te Hononga | All |
| Te Hononga Tuatahi o te Hononga | 10 |
| Hononga Tuatahi | Male |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Affinity Medical Technologies - a Molex company. Kei a matou nga 1378 nga Affinity Medical Technologies - a Molex company 1300150044 kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
1300150054 - Kaihanga:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Whakaahuatanga:
CONN RCPT FEMALE 12POS 12" 16AWG - I roto i te Stock:
992
- Wahanga #:
1300150058 - Kaihanga:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Whakaahuatanga:
CBL FEMALE TO WIRE LEAD 12POS 3' - I roto i te Stock:
644
- Wahanga #:
1300140079 - Kaihanga:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Whakaahuatanga:
CONN 8POS MALE RCPT 12" 16AWG SS - I roto i te Stock:
1083
- Wahanga #:
1300140042 - Kaihanga:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Whakaahuatanga:
CBL FEMALE TO WIRE LEAD 7POS 6' - I roto i te Stock:
1557
- Wahanga #:
1300150098 - Kaihanga:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Whakaahuatanga:
CIRC CONN 19POS FMALE 1' CABLE - I roto i te Stock:
858
- Wahanga #:
1300150062 - Kaihanga:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Whakaahuatanga:
CBL FEMALE TO WIRE LEAD 12POS 6' - I roto i te Stock:
801
- Wahanga #:
1300150049 - Kaihanga:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Whakaahuatanga:
CBL MALE TO WIRE LEAD 10POS 6' - I roto i te Stock:
1352
- Wahanga #:
1300140078 - Kaihanga:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Whakaahuatanga:
CONN 8POS MALE RCPT 12" 16AWG - I roto i te Stock:
2186
- Wahanga #:
1300140084 - Kaihanga:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Whakaahuatanga:
CBL MALE TO WIRE LEAD 8POS 6' - I roto i te Stock:
1812
- Wahanga #:
1300140050 - Kaihanga:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Whakaahuatanga:
CONN 7POS MALE RCPT 12" 16AWG - I roto i te Stock:
2993
- Wahanga #:
1300140061 - Kaihanga:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Whakaahuatanga:
CONN 8POS FMALE RCPT 12" 16AWG - I roto i te Stock:
1851
- Wahanga #:
1300140067 - Kaihanga:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Whakaahuatanga:
CBL FEMALE TO WIRE LEAD 8POS 6' - I roto i te Stock:
1594
- Wahanga #:
1300150102 - Kaihanga:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Whakaahuatanga:
CBL FMALE TO WIRE LEAD 19POS - I roto i te Stock:
753
- Wahanga #:
1300150033 - Kaihanga:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Whakaahuatanga:
CBL FEMALE TO WIRE LEAD 10POS 6' - I roto i te Stock:
918
- Wahanga #:
1300150076 - Kaihanga:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Whakaahuatanga:
CONN RCPT MALE 12POS 12" 16AWG - I roto i te Stock:
1198
- Wahanga #:
1300140055 - Kaihanga:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Whakaahuatanga:
CBL MALE TO WIRE LEAD 7POS 6' - I roto i te Stock:
2108
- Wahanga #:
1300150109 - Kaihanga:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Whakaahuatanga:
CONN RCPT MALE 19POS PG16 - I roto i te Stock:
845
- Wahanga #:
1300150082 - Kaihanga:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Whakaahuatanga:
CBL MALE TO WIRE LEAD 12POS 6' - I roto i te Stock:
1028
- Wahanga #:
1300150024 - Kaihanga:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Whakaahuatanga:
CONN RCPT FEMALE 10POS 12" 16AWG - I roto i te Stock:
1128
- Wahanga #:
1300150112 - Kaihanga:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Whakaahuatanga:
CBL MALE TO WIRE LEAD 19POS - I roto i te Stock:
666
