1206132001
Affinity Medical Technologies - a Molex company
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 1206132001 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 1206132001 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | 1206132001 |
|---|---|
| Kaihanga | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Whakaahuatanga | CBL FEMALE TO MALE 5/4POS 3.28' |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Kaore i tautuhia te kaihoko / Kaihoko |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $31.041 | $29.215 | $28.302 | $26.476 | $25.015 | |
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | 1206132001 |
|---|---|
| Kaihanga | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Whakaahuatanga | CBL FEMALE TO MALE 5/4POS 3.28' |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Kaore i tautuhia te kaihoko / Kaihoko |
| He Rahinga Kei te wātea | 1468 pcs |
| Pepa Raraunga | 1206132001 DrawingBrad® Ultra-Lock® Datasheet |
| Hua Hua | 1206132001.jpg |
| Kāwai | Ko nga Kaahera Karauna |
| Whakamahi | Industrial Environments - IP67, IP68, IP69K |
| Te whakangungu | - |
| Raupapa | Brad Ultra-Lock, 120613 |
| Ētahi Ingoa | 120613-2001 WM16493 |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Te roa | 3.28' (1.00m) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Vendor undefined / Vendor undefined |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Cable Assembly Circular 04 pos Female to Male 3.28' (1.00m) |
| Tae | Yellow |
| Momo Tae | Round |
| Ko te Hononga Tuarua o nga Tauranga Kua Whakamahia | 4 |
| Te Hononga Tuarua o nga Tauranga | 4 |
| Hononga Tuarua | M12 Male |
| Ko te Hononga Tuatahi o te Hononga | 4 |
| Te Hononga Tuatahi o te Hononga | 5 |
| Hononga Tuatahi | M12 Female |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Affinity Medical Technologies - a Molex company. Kei a matou nga 1468 nga Affinity Medical Technologies - a Molex company 1206132001 kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
1206132006 - Kaihanga:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Whakaahuatanga:
CBL FMALE RA TO MALE 5/4POS - I roto i te Stock:
1290
- Wahanga #:
1206100000 - Kaihanga:
Weidmuller - Whakaahuatanga:
CONN BASE BOTTOM ENTRY SZ4 - I roto i te Stock:
4881
- Wahanga #:
1206130004 - Kaihanga:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Whakaahuatanga:
CBL FMALE TO MALE RA 5/4POS - I roto i te Stock:
1563
- Wahanga #:
1206132007 - Kaihanga:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Whakaahuatanga:
CBL FMALE RA TO MALE RA 5/4POS - I roto i te Stock:
1204
- Wahanga #:
1206132003 - Kaihanga:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Whakaahuatanga:
CBL FMALE TO MALE RA 5/4POS - I roto i te Stock:
1397
- Wahanga #:
1206130000 - Kaihanga:
Weidmuller - Whakaahuatanga:
TERM BLOCK HDR 2POS VERT 5.08MM - I roto i te Stock:
96759
- Wahanga #:
1206130007 - Kaihanga:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Whakaahuatanga:
CBL FMALE RA TO MALE RA 5/3POS - I roto i te Stock:
1368
- Wahanga #:
1206132005 - Kaihanga:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Whakaahuatanga:
CBL FMALE RA TO MALE 5/4POS - I roto i te Stock:
1272
- Wahanga #:
1206130003 - Kaihanga:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Whakaahuatanga:
CBL FMALE TO MALE RA 5/3POS - I roto i te Stock:
1600
- Wahanga #:
1206132008 - Kaihanga:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Whakaahuatanga:
CBL FMALE RA TO MALE RA 5POS - I roto i te Stock:
1419
- Wahanga #:
1206134003 - Kaihanga:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Whakaahuatanga:
CBL FMALE TO MALE RA 5/3POS - I roto i te Stock:
1428
- Wahanga #:
1206130005 - Kaihanga:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Whakaahuatanga:
CBL FMALE RA TO MALE 5/3POS - I roto i te Stock:
1471
- Wahanga #:
1206134001 - Kaihanga:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Whakaahuatanga:
CBL FEMALE TO MALE 5/3POS 3.28' - I roto i te Stock:
1416
- Wahanga #:
1206132002 - Kaihanga:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Whakaahuatanga:
CBL FEMALE TO MALE 5POS 3.28' - I roto i te Stock:
1291
- Wahanga #:
1206134002 - Kaihanga:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Whakaahuatanga:
CBL FEMALE TO MALE 5/4POS 3.28' - I roto i te Stock:
1161
- Wahanga #:
1206132004 - Kaihanga:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Whakaahuatanga:
CBL FEMALE TO MALE RA 5POS 3.28' - I roto i te Stock:
1228
- Wahanga #:
1206130002 - Kaihanga:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Whakaahuatanga:
CBL FEMALE TO MALE 5/4POS 3.28' - I roto i te Stock:
1547
- Wahanga #:
1206130006 - Kaihanga:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Whakaahuatanga:
CBL FMALE RA TO MALE 5/4POS - I roto i te Stock:
1411
- Wahanga #:
1206130008 - Kaihanga:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Whakaahuatanga:
CBL FMALE RA TO MALE RA 5/4POS - I roto i te Stock:
1331
- Wahanga #:
1206130001 - Kaihanga:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Whakaahuatanga:
CBL FEMALE TO MALE 5/3POS 3.28' - I roto i te Stock:
1698
