1200740167
Affinity Medical Technologies - a Molex company
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 1200740167 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 1200740167 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | 1200740167 |
|---|---|
| Kaihanga | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Whakaahuatanga | CBL MALE TO WIRE LEAD 4POS 1' |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $14.41 | |||||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
Product parameter
| Tau Wae | 1200740167 |
|---|---|
| Kaihanga | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Whakaahuatanga | CBL MALE TO WIRE LEAD 4POS 1' |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 2304 pcs |
| Kāwai | Ko nga Kaahera Karauna |
| Whakamahi | - |
| Te whakangungu | - |
| Raupapa | Brad Micro-Change 120074 |
| Ētahi Ingoa | 7R4006A42A1208 |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Te roa | 1.00' (304.80mm) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Cable Assembly Circular 04 pos Male to Wire Leads 1.00' (304.80mm) |
| Tae | - |
| Momo Tae | - |
| Hononga Tuarua | Wire Leads |
| Ko te Hononga Tuatahi o te Hononga | All |
| Te Hononga Tuatahi o te Hononga | 4 |
| Hononga Tuatahi | 1/2" Male |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Affinity Medical Technologies - a Molex company. Kei a matou nga 2304 nga Affinity Medical Technologies - a Molex company 1200740167 kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
1200740058 - Kaihanga:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Whakaahuatanga:
CORD 3POS FEMALE M12 1' 22AWG - I roto i te Stock:
6078
- Wahanga #:
1200740190 - Kaihanga:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Whakaahuatanga:
CORD 5POS MALE M12 1' 22AWG - I roto i te Stock:
4019
- Wahanga #:
1200740000 - Kaihanga:
Weidmuller - Whakaahuatanga:
BOX S STEEL 24.41"L X 17.72"W - I roto i te Stock:
45
- Wahanga #:
1200741-1 - Kaihanga:
Agastat Relays / TE Connectivity - Whakaahuatanga:
HEATSHRINK LOW TEMP 1/4" 40' BLK - I roto i te Stock:
5240
- Wahanga #:
1200720802 - Kaihanga:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Whakaahuatanga:
CORD 3POS FEMALE STR 20' 18AWG - I roto i te Stock:
1060
- Wahanga #:
1200740241 - Kaihanga:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Whakaahuatanga:
CORD 6POS MALE M12 1' 22AWG - I roto i te Stock:
5638
- Wahanga #:
1200740106 - Kaihanga:
Molex, LLC - Whakaahuatanga:
CORD 3POS MALE M12 1' 22AWG - I roto i te Stock:
8483
- Wahanga #:
1200750000 - Kaihanga:
Weidmuller - Whakaahuatanga:
BOX S STEEL 24.41"L X 17.72"W - I roto i te Stock:
48
- Wahanga #:
1200730000 - Kaihanga:
Weidmuller - Whakaahuatanga:
BOX S STEEL 24.41"L X 17.72"W - I roto i te Stock:
48
- Wahanga #:
1200750018 - Kaihanga:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Whakaahuatanga:
CONN RCPT MALE 3POS GOLD SCREW - I roto i te Stock:
3473
- Wahanga #:
1200750017 - Kaihanga:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Whakaahuatanga:
CONN RCPT MALE 3POS GOLD SCREW - I roto i te Stock:
2891
- Wahanga #:
1200750014 - Kaihanga:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Whakaahuatanga:
CONN PLUG FMALE 3POS SILVR SCREW - I roto i te Stock:
4359
- Wahanga #:
1200750015 - Kaihanga:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Whakaahuatanga:
CONN PLUG FMALE 3POS GOLD SCREW - I roto i te Stock:
3703
- Wahanga #:
1200740222 - Kaihanga:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Whakaahuatanga:
CBL MALE TO WIRE LEAD 5POS 1' - I roto i te Stock:
6764
- Wahanga #:
1200730148 - Kaihanga:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Whakaahuatanga:
CBL FMALE RA TO MALE 3POS 1' - I roto i te Stock:
1983
- Wahanga #:
1200750016 - Kaihanga:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Whakaahuatanga:
CONN PLUG FMALE 3POS GOLD SCREW - I roto i te Stock:
2707
- Wahanga #:
1200740079 - Kaihanga:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Whakaahuatanga:
CORD 3POS MALE M12 1' 22AWG - I roto i te Stock:
7683
- Wahanga #:
1200730102 - Kaihanga:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Whakaahuatanga:
CORD 3POS MALE-FMAL STR 6" 22AWG - I roto i te Stock:
1972
- Wahanga #:
1200740108 - Kaihanga:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Whakaahuatanga:
CBL MALE TO WIRE LEAD 3POS 1' - I roto i te Stock:
4804
- Wahanga #:
1200730426 - Kaihanga:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Whakaahuatanga:
CBL FEMALE TO MALE 3POS 3' - I roto i te Stock:
1580

