IHSR36F6
APEM Inc.
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona IHSR36F6 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona IHSR36F6 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | IHSR36F6 |
|---|---|
| Kaihanga | APEM Inc. |
| Whakaahuatanga | SWITCH PUSH HALL EFF 50MA 28V |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 25 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $19.332 | |||||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | IHSR36F6 |
|---|---|
| Kaihanga | APEM Inc. |
| Whakaahuatanga | SWITCH PUSH HALL EFF 50MA 28V |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 1940 pcs |
| Pepa Raraunga | IHS,IHL Series BrochureIHS,IHL SeriesIH Series News Alert |
| Hua Hua | IHSR36F6.jpg |
| Kāwai | Whakawhiti |
| Putanga - Whakaputa (Max) | 28V |
| Paerenga Ara | 1.7mm |
| Kāhua Whakamutunga | Wire Leads |
| Whakawhiti Mahinga | Off-Mom |
| Whakaaetanga Utu | 3.5 ~ 24VDC |
| Whakaaetanga i teianei | Varies by Supply Voltage |
| Raupapa | IH |
| Packaging | Tray |
| Ētahi Ingoa | 679-2664 |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C |
| Te Kaha Mahi | 612gf |
| Momo Tae | Panel Mount, Front |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Tiaki Ingoa | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Pushbutton Hall Effect Switch 50mA 28V |
| Nama - Whakaputa (Max) | 50mA |
| Takahanga | Single |
| Tae tinana | Black |
| Momo Kaihoko | Round Button |
| Tae Whakatika | Red |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko APEM Inc.. Kei a matou nga 1940 nga APEM Inc. IHSR36F6 kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
IHSM7832RG470L - Kaihanga:
Dale / Vishay - Whakaahuatanga:
FIXED IND 47UH 2.6A 120 MOHM SMD - I roto i te Stock:
36514
- Wahanga #:
IHSR4040DZERR13M51 - Kaihanga:
Dale / Vishay - Whakaahuatanga:
IHSR-4040DZ-51 .13 20% ER E3 - I roto i te Stock:
69131
- Wahanga #:
IHSM7832RG822L - Kaihanga:
Dale / Vishay - Whakaahuatanga:
FIXED IND 8.2MH 170MA 21.8 OHM - I roto i te Stock:
35663
- Wahanga #:
IHSM7832RG681L - Kaihanga:
Dale / Vishay - Whakaahuatanga:
FIXED IND 680UH 630MA 1.58 OHM - I roto i te Stock:
32386
- Wahanga #:
IHSM7832RG6R8L - Kaihanga:
Dale / Vishay - Whakaahuatanga:
FIXED IND 6.8UH 5.6A 28 MOHM SMD - I roto i te Stock:
41876
- Wahanga #:
IHSM7832RG472L - Kaihanga:
Dale / Vishay - Whakaahuatanga:
FIXED IND 4.7MH 230MA 10.6 OHM - I roto i te Stock:
37012
- Wahanga #:
IHSM7832RG392L - Kaihanga:
Dale / Vishay - Whakaahuatanga:
FIXED IND 3.9MH 250MA 9.14 OHM - I roto i te Stock:
33373
- Wahanga #:
IHSM7832RG8R2L - Kaihanga:
Dale / Vishay - Whakaahuatanga:
FIXED IND 8.2UH 5.3A 32 MOHM SMD - I roto i te Stock:
36743
- Wahanga #:
IHSM7832RG560L - Kaihanga:
Dale / Vishay - Whakaahuatanga:
FIXED IND 56UH 2.4A 140 MOHM SMD - I roto i te Stock:
40365
- Wahanga #:
IHSM7832RG390L - Kaihanga:
Dale / Vishay - Whakaahuatanga:
FIXED IND 39UH 2.8A 95 MOHM SMD - I roto i te Stock:
34390
- Wahanga #:
IHSM7832RG391L - Kaihanga:
Dale / Vishay - Whakaahuatanga:
FIXED IND 390UH 800MA 819 MOHM - I roto i te Stock:
36720
- Wahanga #:
IHSR36F2 - Kaihanga:
APEM Inc. - Whakaahuatanga:
SWITCH PUSH HALL EFF 50MA 28V - I roto i te Stock:
1608
- Wahanga #:
IHSM7832RG562L - Kaihanga:
Dale / Vishay - Whakaahuatanga:
FIXED IND 5.6MH 210MA 11.8 OHM - I roto i te Stock:
39071
- Wahanga #:
IHSM7832RG680L - Kaihanga:
Dale / Vishay - Whakaahuatanga:
FIXED IND 68UH 2.1A 160 MOHM SMD - I roto i te Stock:
38408
- Wahanga #:
IHSR36F3 - Kaihanga:
APEM Inc. - Whakaahuatanga:
SWITCH PUSH HALL EFF 50MA 28V - I roto i te Stock:
1739
- Wahanga #:
IHSM7832RG561L - Kaihanga:
Dale / Vishay - Whakaahuatanga:
FIXED IND 560UH 680MA 1.2 OHM - I roto i te Stock:
38371
- Wahanga #:
IHSM7832RG820K - Kaihanga:
Dale / Vishay - Whakaahuatanga:
FIXED IND 82UH 1.9A 184 MOHM SMD - I roto i te Stock:
34741
- Wahanga #:
IHSM7832RG470K - Kaihanga:
Dale / Vishay - Whakaahuatanga:
FIXED IND 47UH 2.6A 120 MOHM SMD - I roto i te Stock:
31420
- Wahanga #:
IHSR36F1 - Kaihanga:
APEM Inc. - Whakaahuatanga:
SWITCH PUSH HALL EFF 50MA 28V - I roto i te Stock:
1793
- Wahanga #:
IHSM7832RG3R3L - Kaihanga:
Dale / Vishay - Whakaahuatanga:
FIXED IND 3.3UH 8.1A 17 MOHM SMD - I roto i te Stock:
37796
