LT1032CSW#PBF
ADI (Analog Devices, Inc.)
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona LT1032CSW#PBF me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona LT1032CSW#PBF me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | LT1032CSW#PBF |
|---|---|
| Kaihanga | ADI (Analog Devices, Inc.) |
| Whakaahuatanga | IC LINE DRIVR LOWPWR QUAD 16SOIC |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 1 pcs | 25 pcs | 100 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $1.673 | $1.111 | $0.936 | |||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | LT1032CSW#PBF |
|---|---|
| Kaihanga | ADI (Analog Devices, Inc.) |
| Whakaahuatanga | IC LINE DRIVR LOWPWR QUAD 16SOIC |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 39042 pcs |
| Pepa Raraunga | LT1032 |
| Hua Hua | LT1032CSW#PBF.jpg |
| Kāwai | Nga Rohe Whakaraupapa (IC) |
| Tuhinga o mua | 5 V ~ 15 V |
| Momo | Driver |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 16-SOIC |
| Raupapa | - |
| Tuhinga | RS232, RS423 |
| Packaging | Tube |
| Paa / Case | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Ētahi Ingoa | LT1032CSWPBF |
| Tae Mahi | 0°C ~ 70°C |
| Te maha o nga Kaikoi / Kaiwhiwhi | 4/0 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Porohita | - |
| Whakaahuatanga Taipitopito | 4/0 Driver RS232, RS423 16-SOIC |
| Raraunga Raraunga | - |
| Tau Wae Tuakiri | LT1032 |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko ADI (Analog Devices, Inc.). Kei a matou nga 39042 nga ADI (Analog Devices, Inc.) LT1032CSW#PBF kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
09000005019 - Kaihanga:
HARTING - Whakaahuatanga:
ACCES METAL MULTIPLE CABLE SEAL - I roto i te Stock:
4290
