EE-SPY302
Omron Automation & Safety
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona EE-SPY302 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona EE-SPY302 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | EE-SPY302 |
|---|---|
| Kaihanga | Omron Automation & Safety |
| Whakaahuatanga | SENSOR OPTO REFL 5MM THRU PCB |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $20.389 | $19.37 | $17.84 | |||
| 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs | |||
| $15.801 | $15.292 | $14.782 | |||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | EE-SPY302 |
|---|---|
| Kaihanga | Omron Automation & Safety |
| Whakaahuatanga | SENSOR OPTO REFL 5MM THRU PCB |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 2552 pcs |
| Pepa Raraunga | EE-SPY301-02/401-02 |
| Hua Hua | EE-SPY302.jpg |
| Kāwai | Ngā Pūrongo, Ngā Kaitautoko |
| Tuhinga o mua | 5 V ~ 24 V |
| Raupapa | - |
| Ahanoa Whakaaro | White Paper |
| Mahinga Whakaaro | Reflective, Diffuse |
| Te Whakaaro Marama | Infrared |
| Te Whakaaro Tae | 0.197" (5mm) |
| Packaging | Bulk |
| Paa / Case | PCB Mount |
| Whirihoranga Whakaputa | NPN - Open Collector/Dark-ON |
| Ētahi Ingoa | EE-SPY302-ND EESPY302 OR1045 |
| Momo Tae | Through Hole |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Ngā āhuatanga | Supports Connection With PLCs |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Reflective, Diffuse Optical Sensor 0.197" (5mm) White Paper PCB Mount |
| I teie nei - Te tuku | 15mA |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Omron Automation & Safety. Kei a matou nga 2552 nga Omron Automation & Safety EE-SPY302 kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
EE-SPY401 - Kaihanga:
Omron Automation & Safety - Whakaahuatanga:
SENSOR OPTO REFL 5MM THRU PCB - I roto i te Stock:
2377
- Wahanga #:
EE-SPY411 - Kaihanga:
Omron Automation & Safety - Whakaahuatanga:
SENSOR OPTO REFL 2MM-5MM SOLDER - I roto i te Stock:
2375
- Wahanga #:
EE-SPX741 - Kaihanga:
Omron Automation & Safety - Whakaahuatanga:
OPTO SENSOR SLOT TYPE NPN DK-ON - I roto i te Stock:
1268
- Wahanga #:
EE-SPX743 - Kaihanga:
Omron Automation & Safety - Whakaahuatanga:
OPTO SENSOR SLOT TYPE NPN DK-ON - I roto i te Stock:
1283
- Wahanga #:
EE-SPX840 - Kaihanga:
Omron Automation & Safety - Whakaahuatanga:
OPTO SENSOR SLOT TYPE NPN LT-ON - I roto i te Stock:
1501
- Wahanga #:
EE-SPY311 - Kaihanga:
Omron Automation & Safety - Whakaahuatanga:
SENSOR OPTO REFL 2MM-5MM SOLDER - I roto i te Stock:
2449
- Wahanga #:
EE-SPX613-2 - Kaihanga:
Omron Automation & Safety - Whakaahuatanga:
SENS PHOTOMICRO LQUD LEVL 12-24V - I roto i te Stock:
766
- Wahanga #:
EE-SPX843 - Kaihanga:
Omron Automation & Safety - Whakaahuatanga:
OPTO SENSOR SLOT TYPE NPN LT-ON - I roto i te Stock:
863
- Wahanga #:
EE-SPY414 - Kaihanga:
Omron Automation & Safety - Whakaahuatanga:
PHOTOINTERUPTER TRANSMISSIVE - I roto i te Stock:
2259
- Wahanga #:
EE-SPY801 - Kaihanga:
Omron Automation & Safety - Whakaahuatanga:
SENSOR OPTO REFL 0MM-3MM PREWIRE - I roto i te Stock:
754
- Wahanga #:
EE-SPX841 - Kaihanga:
Omron Automation & Safety - Whakaahuatanga:
OPTO SENSOR SLOT TYPE NPN LT-ON - I roto i te Stock:
1281
- Wahanga #:
EE-SPY301 - Kaihanga:
Omron Automation & Safety - Whakaahuatanga:
SENSOR OPTO REFL 5MM THRU PCB - I roto i te Stock:
2513
- Wahanga #:
EE-SPY412 - Kaihanga:
Omron Automation & Safety - Whakaahuatanga:
SENSOR OPTO REFL 2MM-5MM SOLDER - I roto i te Stock:
2248
- Wahanga #:
EE-SPY312 - Kaihanga:
Omron Automation & Safety - Whakaahuatanga:
SENSOR OPTO REFL 2MM-5MM SOLDER - I roto i te Stock:
2442
- Wahanga #:
EE-SPX742 - Kaihanga:
Omron Automation & Safety - Whakaahuatanga:
OPTO SENSOR SLOT TYPE NPN DK-ON - I roto i te Stock:
1220
- Wahanga #:
EE-SPX842 - Kaihanga:
Omron Automation & Safety - Whakaahuatanga:
OPTO SENSOR SLOT TYPE NPN LT-ON - I roto i te Stock:
1687
- Wahanga #:
EE-SPY402 - Kaihanga:
Omron Automation & Safety - Whakaahuatanga:
SENSOR OPTO REFL 5MM THRU PCB - I roto i te Stock:
2624
- Wahanga #:
EE-SPY415 - Kaihanga:
Omron - Whakaahuatanga:
SENS OPTO REFL 1MM CONN HORZ MOD - I roto i te Stock:
7213
- Wahanga #:
EE-SPX740 - Kaihanga:
Omron Automation & Safety - Whakaahuatanga:
OPTO SENSOR SLOT TYPE NPN DK-ON - I roto i te Stock:
1380
- Wahanga #:
EE-SPY802 - Kaihanga:
Omron Automation & Safety - Whakaahuatanga:
SENSOR OPTO REFL 0MM-3MM PREWIRE - I roto i te Stock:
935
